Sed ut perspiciatis unde

Furniture

A Kitchen In A Flat, Bielsko-Biała 2012

W mieszkaniu zaprojektowano i wykonano meble kuchenne w kształcie litery "U". Zastosowano fronty kuchenne wykonane z płyty mdf, lakierowane na matt. Meble wyposażono w kosze cargo, kosze obrotowe, kosze narożne, a także szuflady z miękkim i cichym domykiem.

Furniture In A Flat, Bielsko-Biała 2011

W mieszkaniu zaprojektowano i wykonano meble. W pokoju zamontowano szafę-garderobę w systemie drzwi przesuwnych z wypełnieniem szklanym. W przedpokoju także zamontowano szafę w identycznym systemie z wypełnieniem lustrzanym. Wykonano również kilka mniejszych mebli.

A Kitchen In A House, Jaworze 2011

W domu jednorodzinnym zaprojektowano i wykonano meble kuchenne w kształcie litery "U". Zastosowano fronty kuchenne wykonane z płyty mdf, lakierowane na wysoki połysk. Meble wyposażono w kosze cargo, kosze obrotowe, a także szuflady z miękkim i cichym domykiem.

A Kitchen In A Flat, Bielsko-Biała 2011

W mieszkaniu zaprojektowano i wykonano meble kuchenne w kształcie litery "U". Zastosowano fronty kuchenne wykonane z wiórowej płyty meblowej, których obrzeża wykończono ozdobnymi listwami aluminiowymi. Wykonano także szafę w pokoju w systemie drzwi przesuwnych.

A Kitchen In A Flat, Bielsko-Biała 2010

W mieszkaniu zaprojektowano meble kuchenne w kształcie litery "L". Zastosowano fronty kuchenne wykonane z płyty mdf, oklejone folią pcv w wysokim połysku. Meble wyposażono w kosz cargo, znaleziono również miejsce na pralkę.