Sed ut perspiciatis unde

Bathrooms

A Bathroom In A Flat, Bielsko-Biała 2012

Łazienkę w mieszkaniu poddano gruntownym pracom remontowym. Na nowo wykonaną posadzkę i otynkowane ściany, położono płytki ceramiczne i gresowe. Nad wanną wykonano funkcjonalne podświetlane półki, a przestrzeń między nimi wypełniono kamieniem naturalnym 3D.

A Bathroom In A Flat, Wadowice 2012

Łazienkę w mieszkaniu poddano gruntownym pracom remontowym. Na nowo wykonaną posadzkę i otynkowane ściany położono płytki ceramiczne. Nad toaletą podwieszaną wykonano podświetlaną półkę. Jedną ze ścian ozdobiono naprzemiennie położoną dwukolorową płytką.

A Bathroom In A Flat, Bielsko-Biała 2011

Łazienkę w mieszkaniu poddano przebudowie. Na ścianach i posadzce położono kamień naturalny Trawertyn oraz kamienną mozaikę. Całość udekorowano półkami, kolumnami, płaskorzeźbami, efektem użytego oświetlenia oraz strumieniem wody cieknącym po ścianie wprost do wanny.

A Bathroom In A Flat, Bielsko-Biała 2010

Łazienkę w mieszkaniu poddano gruntownym pracom remontowym. Wymieniono wszelkie instalacje. Na nowo wykonaną posadzkę i otynkowane ściany położono płytki ceramiczne i gresowe. Nad wanną wykonano funkcjonalne podświetlane wnęki, a przestrzeń między nimi wypełniono płytką dekoracyjną.

A Bathroom In A House, Tomice 2010

Łazienkę w domu poddano pracom wykończeniowym. Na posadzce i na ścianach położono płytki ceramiczne i gresowe. Przy lustrze, w kabinie i przy toalecie zamontowano smukłe listwy dekoracyjne. Brodzik wykonano z płytek, a na nim zamontowano szklaną kabinę.

A Bathroom In A House, Marcyporęba 2009

Łazienkę w domu jednorodzinnym poddano pracom remontowym. Na ścianach i podłodze położono płytki ceramiczne i gresowe. Nad wanną wykonano funkcjonalne podświetlane wnęki, a na wannie położono mozaikę ceramiczną.

A Bathroom In A Flat, Kraków 2009

Łazienkę w mieszkaniu poddano pracom wykończeniowym. Na posadzce i na ścianach położono płytki ceramiczne, gresowe oraz mozaikę. Nad wanną wykonano funkcjonalne podświetlane wnęki, a przestrzeń między nimi wypełniono mozaiką.

A Bathroom In A Flat, Kraków 2009

Łazienkę w mieszkaniu poddano pracom wykończeniowym. Na posadzce i na ścianach położono płytki ceramiczne i gresowe. Na wannie i ponad nią położono pas dekoracji. Wykonano zabudowę toalety wraz z funkcjonalną podświetlaną półką.