REMONTY WYKOŃCZENIA

bez stresu, solidnie, kompleksowo

ELEWACJE

w technologii natryskowej

BALKONY, BASENY, TARASY

izolacje na lata

ŁAZIENKI

spełniamy Twoje marzenia

MEBLE

na miarę Twoich potrzeb

profesjonalna telewizja przemysłowa
najlepszey monitoring dozorowy http://www.cctv.net.pl Tak, jak specjalna ochrona przedsiębiorstw oraz wszelakiego rodzaju budynków przed niepożądanymi osobami oraz ich działaniami stała się koniecznością czasów, w jakich obecnie żyjemy, tak modelem w ostatnich latach stały się specjalne systemy telewizji przemysłowej, jakie z wyjątkową wręcz efektywnością wypełniają powierzone im funkcje. Dzięki tego typu systemom ochrony, kontrolowanie bezpieczeństwa budynków jest naprawdę proste oraz wygodne, jak nigdy dotąd. Do lamusa odeszły czasy, gdy nad wszystkim musiał panować nadzorca, a docieranie do tego, kto zawinił w wypadku powstania wszelkich kradzieży lub incydentów, prowadzone było na podstawie oskarżeń, domysłów i przypuszczeń. Znakomicie dziś wiadomo, jak niepraktyczne było to w rzeczywistości. Systemy telewizji przemysłowej rejestrują wszystko i to do tego w sposób obiektywny, nie pozostawiając miejsca na wycieczki personalne odnośnie winy. Rzecz jasna, ułatwiają także uniknięcie owego incydentu, a nie jedynie radzenie sobie z jego konsekwencjami. Jest to zatem system, w jaki zdecydowanie powinna wyekwipować się każda firma, jaka ceni sobie zabezpieczenie oraz efektywność.

NASZA FIRMA TO RZETELNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE I TERMINOWOŚĆ.

 • Działamy na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego.

Profi-Remont

SERDECZNIE WITAMY

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej naszej firmy PROFI-REMONT. Strona została stworzona, aby dostarczyć Państwu jak największej ilości informacji o nas i zakresie robót, które oferujemy. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo informacje niezbędne przy poszukiwaniu wykonawcy wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych oraz remontowych istniejących obiektów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze Atuty

 • 1

  RZETELNOŚĆ

  Każde powierzone nam zadanie realizujemy z należytą dokładnością i solidnością w oparciu o indywidualne wymagania Naszych klientów.

 • 2

  DOŚWIADCZENIE

  Wieloletnie doświadczenie, którym dysponujemy pozwala nam realizować nawet najbardziej ambitne plany każdego inwestora.

 • 3

  TERMINOWOŚĆ

  Nie ma tematu na tyle trudnego, żebyśmy nie zdołali go wykonać na czas. Ponadto posiadamy odpowiednie profesjonalne zaplecze sprzętowe. 

Ostatnie Realizacje